Par uzņēmumu

Latvijas firma "A Holding" ir dibināta 1997. gadā kā krāsaino metālu lūžņu tirdzniecības un pārstrādes uzņēmums (iepriekšējais nosaukums - SIA "Dīlers"). Uzņēmums specializējas alumīnija otrreizējās pārstrādes sakausējumu ražošanā un pašlaik ir viens no šīs nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijas tirgū.

Tirdzniecības zīme "Dilers Aluminium" ir firmas "A Holding" īpašums un firmas galvenais produkts - alumīnija sakausējumi - tiek ražoti zem šī zīmola.

A/S "A Holding" arī veiksmīgi nodarbojas ar melno un krāsaino metālu lūžņu tirdzniecību un pārstrādi un ar sadzīves un bīstamo atkritumu savākšanu un utilizāciju.

Darbojoties Eiropas tirgū vairāku gadu garumā, "A Holding" ir apliecinājis sevi kā uzticamu darījumu partneri alumīnija otrreizējās pārstrādes sakausējumu patērētājiem, kuri augsti vērtē produkcijas kvalitāti un precīzus piegāžu termiņus.

Pašlaik "A Holding" ir četru profesionālo un sabiedrisko organizāciju loceklis: Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijaVācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera, Vācijas metāla tirgotāju asociācija (Verband Deutscher Metallhändler e. V.), un Starptautiskais otrreizējās pārstrādes birojs (Bureau International Recycling).

 

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Piedāvājam iedzīvotājiem un iestādēm bez maksas nodot utilizācijai veco sadzīves elektrotehniku. Papildu informācija ir pieejama pa bezmaksas tālruni 80000515

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Piedāvājam uzņēmumiem un valsts iestādēm pakalpojumus papīra dokumentu, visu veidu elektronisko datu nesēju iznīcināšanā, kā arī viltotās produkcijas, produkcijas ar notecējušu derīguma termiņu, brāķētās produkcijas iznīcināšanā un utilizācijā. Garantējam atkārtotas izmantošanas vai atjaunošanas 100% neiespējamību. Izsniegsim Iznīcināšanas aktu.