29.11.2010
SIA “Dīlers” ievieš ekoefektīvu metāllūžņu pārstrādes un atkritumu reciklēšanas sistēmu

Uzņēmums SIA “Dīlers” ir pabeidzis projekta „Ekoefektīvas krāsaino metālu metāllūžņu pārstrādes un ražošanas atkritumu reciklēšanas sistēmas ieviešana" īstenošanu. Projekts tika realizēts Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Vides politikas integrācijas programma Latvijā” ietvaros. Līgums par projekta īstenošanu tika noslēgts ar Latvijas Republikas Vides ministriju 2009. gadā. Kopējās projekta izmaksas sastādīja 566 342 LVL, atbalsts - 280 368 LVL.

Ieceres mērķis bija ieviest uzlabotus tehnoloģiskos risinājumus alumīnija metāllūžņu kausēšanai un kausēšanas atkritumu atkārtotai pārstrādei. Projekta sadarbības partneris - Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultāte – izstrādāja uzņēmumam piemērotas tehnoloģiskās vadlīnijas. Rezultātā tika uzstādīts alumīnija metāllūžņu pārstrādes tehnoloģisko iekārtu komplekss ar samazinātu kaitējumu apkārtējai videi, samazinātu energoresursu patēriņu un paaugstinātu ražību.

Kā izteicās valdes loceklis Deniss Zaicevs, programmas nosacījumi ļoti precīzi atbilda uzņēmuma attīstības vajadzībām, tāpēc bija svarīgi izmantot šo iespēju. Jau tagad ir jūtams efekts no jaunām iekārtām un ir radītas jaunas darba vietas.

SIA „Dīlers” galvenā produkcija ir alumīnija lietņi, kas gandrīz pilnā apjomā tiek eksportēti uz Vāciju, kur ir gan Latvijā saražoto alumīnija lietņu industriālie izmantotāji - Siemens, BMW - gan arī vairumtirgotāji. Produkcija tiek realizēta arī Lielbritānijā un Austrijā.

Uzņēmuma apgrozījums 2009. gadā sasniedza 10,36 miljonus latu un ražošanas apjomi - 6 tūkstošus tonnu. Uzņēmuma mērķis ir tuvāko piecu gadu laikā ražošanas apjomus palielināt līdz 20 tūkstošiem tonnu gadā.Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Piedāvājam iedzīvotājiem un iestādēm bez maksas nodot utilizācijai veco sadzīves elektrotehniku. Papildu informācija ir pieejama pa bezmaksas tālruni 80000515

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Piedāvājam uzņēmumiem un valsts iestādēm pakalpojumus papīra dokumentu, visu veidu elektronisko datu nesēju iznīcināšanā, kā arī viltotās produkcijas, produkcijas ar notecējušu derīguma termiņu, brāķētās produkcijas iznīcināšanā un utilizācijā. Garantējam atkārtotas izmantošanas vai atjaunošanas 100% neiespējamību. Izsniegsim Iznīcināšanas aktu.