Ziņas

30.11.2011
LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ!

Noslēdzies Latvijas iepakojuma asociācijas rīkotais, jau piecpadsmitais, nacionālais konkurss LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ 2011!

Šī gada 8. novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā notika konkursa rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana.

A/S Latvijas Zaļais elektrons konkursā piedalījās pirmo reizi piesakot konkursam dažāda tilpuma un bateriju savākšanas konteinerus. Profesionālā žūrija kategorijā Tirdzniecības stendi un preču displeji piešķīra 1. vietu mūsu bateriju savākšanas konteineru sērijai, saņēmām arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas speciālo atzinību.

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Piedāvājam iedzīvotājiem un iestādēm bez maksas nodot utilizācijai veco sadzīves elektrotehniku. Papildu informācija ir pieejama pa bezmaksas tālruni 80000515

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Piedāvājam uzņēmumiem un valsts iestādēm pakalpojumus papīra dokumentu, visu veidu elektronisko datu nesēju iznīcināšanā, kā arī viltotās produkcijas, produkcijas ar notecējušu derīguma termiņu, brāķētās produkcijas iznīcināšanā un utilizācijā. Garantējam atkārtotas izmantošanas vai atjaunošanas 100% neiespējamību. Izsniegsim Iznīcināšanas aktu.