Ziņas

07.11.2011
Jauns projekts

SIA „Dīlers” 2011. gada 07. novembrī noslēdza līgumu ar V/A „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta "Jaunas alumīnija lietņu produkcijas un ražošanas tehnoloģiju ieviešana ražošanā" īstenošanu.  Projekts tiek realizēts darbības programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" papildinājuma 2.1.2.2.aktivitātes "Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde" 2.1.2.2.2.apakšaktivitātes "Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde – atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā" ietvaros. Projekts paredz iekārtu jaunu alumīnija lietņu produktu un ražošanas tehnoloģijas ieviešanai iegādi un uzstādīšanu. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Piedāvājam iedzīvotājiem un iestādēm bez maksas nodot utilizācijai veco sadzīves elektrotehniku. Papildu informācija ir pieejama pa bezmaksas tālruni 80000515

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Piedāvājam uzņēmumiem un valsts iestādēm pakalpojumus papīra dokumentu, visu veidu elektronisko datu nesēju iznīcināšanā, kā arī viltotās produkcijas, produkcijas ar notecējušu derīguma termiņu, brāķētās produkcijas iznīcināšanā un utilizācijā. Garantējam atkārtotas izmantošanas vai atjaunošanas 100% neiespējamību. Izsniegsim Iznīcināšanas aktu.