31.12.2013
Pabeigta jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanas projekta īstenošana


Informējam, ka ir pabeigta SIA „Dīlers” projekta "Jaunas alumīnija lietņu produkcijas un ražošanas tehnoloģiju ieviešana ražošanā" īstenošana.

Projekta ietvaros uzņēmums ir apguvis 2 jaunu produktu - lielgabarīta alumīnija pusfabrikātu un dezoksidācijas alumīnija lietņu - ražošanu. Produkti pamatā paredzēti melnās metalurģijas un mašīnbūves nozarēm. Lielgabarīta alumīnija pusfabrikātu ražošana balstās uz īpašas izdedžu preses izmantošanu, kas ļauj samazināt alumīnija daudzumu izdedžos, tāpēc samazināsies arī izdedžu atkritumu apjoms.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

Piedāvājam iedzīvotājiem un iestādēm bez maksas nodot utilizācijai veco sadzīves elektrotehniku. Papildu informācija ir pieejama pa bezmaksas tālruni 80000515

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Viltoto preču (kontrafakta) un dokumentu iznīcināšana

Piedāvājam uzņēmumiem un valsts iestādēm pakalpojumus papīra dokumentu, visu veidu elektronisko datu nesēju iznīcināšanā, kā arī viltotās produkcijas, produkcijas ar notecējušu derīguma termiņu, brāķētās produkcijas iznīcināšanā un utilizācijā. Garantējam atkārtotas izmantošanas vai atjaunošanas 100% neiespējamību. Izsniegsim Iznīcināšanas aktu.